ManagementMania AppMania EduMania JobMania BusinessPages
en | cs | sk
  • Všetko
  • Vedomosti
  • Akcie
  • Ľudia
  • Zamestnanie
  • Spoločnosti
  • Produkty a služby
  • Skupiny
  • Knihy
Thumb_dsc01598
Simona Myslikovjanová
Personal Rank 3
jednatelka | SiMyCo s.r.o.
Liberecký

Curriculum Vitae - Simona Myslikovjanová

Normal_dsc01598
jednatelka | SiMyCo s.r.o.
Súčasné zamestnanie: SiMyCo
Liberecký
Poradenstvo, právne a odborné služby


Súhrn

Ing. Simona Myslikovjanová, MBA, MBE
jednatelka SiMyCo s.r.o.
External Supervisor&Trainer

certifikovaná profesionální lektorka se státní zkouškou
certifikovaná trenérka paměti 1. stupně
specialistka na business etiketu
mob.: +420 776 565 631
www.simyco.cz

Má kariéra začala v cestovní kanceláři Fischer, v hotelnictví začala v hotelu STEP v Praze, kde jsem začínala na pozici CongressManagera a později působila jako F&B Manager. V libereckém grandhotelu Zlatý Lev jsem také působila na pozici Rooms Division Manager. Za svůj vrchol kariéry bych označila pozici ředitelky 4* hotelu Břízky v Jablonci nad Nisou. V současnosti působím jako jednatelka firmy SimyCo s.r.o.

Studovala jsem na střední hotelové škole, později na Vysoké škole hotelové v Praze obor hotelnictví, gastronomie a cestovní ruch. Před více jak rokem jsem úspěšně zakončila doktoranské studium na Business Institutu v oblasti managementu, organizaci a řízení. V současné době své znalosti rozšiřuji na FF UK – obor Aplikovaná psychologie v praxi.

Získala jsem také několik certifikátů jako např.: „Certifikovaný lektor se státní zkouškou, Certifikovný trenér paměti I. stupně, Manažer kvality, Interní auditor, Certificate of Attendance – program tourism and hospitality management, revenue management, barmanský kurz či sommelierský kurz I. a II. stupně.“
Ve své práci jsem inovativní, ráda se podílím na vzniku nových idejí vedoucích k úspěšnému vytváření co nejefektivnějších obchodních výsledků Vaší organizace. Můj interaktivní lidský přístup Vám dopomáhá najít to nejlepší řešení dané problematiky naší spolupráce.

Kromě oblasti gastronomie a hotelnictví patří mezi mou oblíbenou specializaci strategické situační analýzy, vč. metody BM. Jsem specialistkou na business etiketu.

Jako lektorka a trenérka mám osobní praktické zkušenosti se vzděláváním managementu či administrativními pracovníky státní správy. Mezi má oblíbená témata patří seberozvoj, a proto se jako certifikovaná trenérka paměti 1. stupně můžu soustředit právě na trénink kognitivních funkcí, který účastníkům ukáže jejich skryté možnosti a naučí je vytvořit si rezervní mozkovou kapacitu.

Lektorka uvádí: „Oblast change managementu považuji jako svou nejsilnější stránku, a to především z důvodu mé úspěšné státní doktorandské zkoušky z této oblasti „MANAGEMENT, ORGANIZACE, ŘÍZENÍ.“ Tato oblast se tak pro mě stala specializací na strategickou situační analýzu a hledání „blue ocean“.
Témata asertivita, komunikační dovednosti a leadership jsem z pozice certifikované profesionální lektorky se státní zkouškou odškolila za poslední dva roky cca ve 3500 hodinách s velmi pozitivními evaluačními dotazníky a také perfektním zavedením v praxi. V oblasti leadershipu mohu navíc nabídnout základy business etikety z pozice specialistky na business etiketu (MBE)“

Mé motto zní: „PER ASPERA AD ASTRA .“

Zamestnanie
jednatelka
Súčasnosť
Zručnosti a špecializácie
Motivace a motivování
Sociální psychologie
360° zpětná vazba
Vedení a komunikování (Leadership & Communicating)
Certifikáty

Garant /autorizovaná osoba/ tréninkových plánů
certifikovaný trenér paměti
inženýr hotelnictví a gastronomie
strategická analytička "modrých oceánů"
Certifikovaná lektorka se státní zkouškou
Vzdelanie
doktoranské , management, organizace a řízení

Ďalšie informácie
Zvláštne schopnosti
trenér paměti, certifikovaná lektorka se státní zkouškou, strategická analytička "modrých oceánů"
Ocenění
---
Záujmy
sport, četba odborných publikací, relax
Jazyky
angličtina, němčina