ManagementMania AppMania EduMania JobMania BusinessPages

Firmy, ktoré ponúkajú prácu

Normal_witte_automotive_logo

WITTE Automotive
má 2 pracovné ponuky.

Factory

obchodní úspěch
má 2 pracovné ponuky.

Normal_internetove-hodinarstvi_new1

Internetové Hodinářství
má pracovný ponuku.

Normal_logo_3

ZETKA - MB
má pracovný ponuku.

Factory

William @ Perun
má pracovný ponuku.

Spoločnosť nemá vyplnený opis

Factory

NELASOFT Technologies, s.r.o.
má pracovný ponuku.

Normal_555004_623550511009649_580175544_n

Rh plus marketing
má pracovný ponuku.

Normal_logo_tetraktys

TETRAKTYS
má pracovný ponuku.

TETRAKTYS - pomoc podnikatelům, firmám a společnostem v těchto směrech: Konkurenceschopnost GOOD WILL firem Udržení se na trhu v době krize Zviditelnění firmy pomocí elektromarketingu Služby pro urychlení procesů v čase pro různé výrobní technologie Zvýšení zájmu zákazníků a klientů Zvyšování obratů firem Zvýšení profitu z podnikatelské činnosti Snížení nemocnosti a únavy personálu Optimalizace prostoru pro vstřícné obchodní jednání Ošetření strojů a motorů pro úsporu pohonných hmot a snížení adheze. A další speciální služby podle dohody.

Normal_adecco_logo_goal_rgb__2_

Adecco
má pracovný ponuku.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992. V r. 2010 máme 13 poboček a on-site pracovišť u klientů v ČR. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků - uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům a agenturním zaměstnancům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Normal_logo_g

GravaStar
má pracovný ponuku.

Vyvíjíme internetové aplikace pro business i běžný život. K návrhu a tvorbě takových systémů používáme moderních metod, které nám společně umožní flexibilně měnit zadání i výstup řešeného problému. Již mnoho let také vytváříme pro nejrůznější klientelu www stránky. Nástroje a technologie se stále vyvíjejí, stejně jako pohled na webovou prezentaci samotnou. Za ta léta jsme se naučili mnoho a učíme se neustále. Naše firma také disponuje týmem zkušených grafiků, kteří dokáží kreativně pracovat a vytvářet prvotřídní grafické návrhy.

Normal_logo

CORTIS Consulting
má pracovný ponuku.

Analytická a poradenská společnost poskytující odborné služby pro podniky i veřejnou správu. Pomáháme našim klientům najít potenciál pro zlepšení. Naším cílem je poskytovat profesionální, komplexní, kvalitní, nezávislé analytické a poradenské služby a tím pomáhat našim zákazníkům se zlepšovat a lépe využívat nové metody, procesy a informační technologie. Při řešení problémů a situací našich klientů využíváme zkušeností z různých sektorů trhu.

Factory

CT Products s.r.o
má pracovný ponuku.

Společnost nemá vyplněný popis