ManagementMania AppMania EduMania JobMania BusinessPages


Za posledních deset let se způsob fungování výrobního průmyslu (prodej, komunikace se zákazníky) zcela změnil. ABB, inovační leader světa energetiky a automatizace, používá Salesforce ke spojení všech částí svého podnikání pod jednu platformu. Se zákazníkem vždy v centru dění. Níže na videu zjistíte jak:

Za posledních deset let se způsob fungování výrobního průmyslu (prodej, komunikace se zákazníky) zcela změnil. ABB, inovační leader světa energetiky a automatizace, používá Salesforce ke spojení všech částí svého podnikání pod jednu platformu. Se zákazníkem vždy v centru dění. Níže na videu zjistíte jak.

ABB Succes Story


Did this article help you?
Rating:
Author: Štěpán Víteček | Created at: 24.09.2016

Comments

Kr Ashwin 11 months

I have no issue with this to how restore windows 10 OS desktop data because i learn twoth this windows 10 recovery usb Online tutorial and this is too good. Thank you!

Was this helpful?
Rating:
Mina Fischer 10 months

Interesting blog. You wrote emotionally and beatifully. I enjoy reading it torrent sites.

Was this helpful?
Rating:
Ethelene Horan 9 months

Za posledních deset let se způsob fungování výrobního průmyslu (shell shockers, komunikace se zákazníky) zcela změnil. ABB, inovační leader světa energetiky a automatizace, používá Salesforce ke spojení všech částí svého podnikání pod jednu platformu. Se zákazníkem vždy v centru dění. Níže na videu zjistíte jak.

Was this helpful?
Rating:


To enter the discussion you must be signed in

Sign in


Related consulting companiesmore...